Aan het strand van Egmond
Appartementen met zeezicht
Ontdek onze faciliteiten Aangeboden door Roompot
Roompot en Landal GreenParks zijn sinds 2023 één gezamenlijke organisatie. Je vakantie op dit park wordt aangeboden door Roompot. Heb je na het maken van je boeking nog vragen? Onze Roompot-collega's staan voor je klaar om al je vragen te beantwoorden, via telefoonnummer: +31 88 205 9000 (vanuit Nederland) of +32 78 312 929 (vanuit België).
Zwemmen
Als gast heb je gratis toegang tot het buitenzwembad van Kustpark Egmond aan Zee. Het openluchtzwembad is verwarmd, zodat je ook wat eerder in het seizoen een paar baantjes kunt trekken. Er is een apart peuterbadje. Liever toekijken vanaf de kant? Rondom het bad staan stoelen en ligbedden.
Eten en drinken
De levendige boulevard van Egmond aan Zee is op loopafstand van het appartement. Hier loop je de gezellige drukte in en zijn er meerdere restaurants waar je neerstrijkt voor iets lekkers. Geniet van de zonsondergang op een van de terrassen met een drankje of blijf binnen lang tafelen met je gezelschap.
Service Rating from our guests
  • Kindvriendelijkheid
  • Gastvrijheid

We zien je graag snel op De Graaf van Egmont

Je wordt wakker met het geluid van de zee op de achtergrond, opent de gordijnen en ziet de eerste zonnestralen het strand oplichten: in De Graaf van Egmont ben je echt helemaal weg. Je verblijft in een volledig vernieuwde accommodatie die van alle gemakken is voorzien. Binnen korte tijd sta je op de boulevard, waar je leuke souvenirs kunt kopen of alvast een gezellig restaurantje kunt kiezen voor de avond. Heb je zin in wat meer activiteit? Maak een strandwandeling of huur een fiets om de prachtige omgeving te verkennen. Ook een bezoek aan de beroemde kaasmarkt in Alkmaar of een dagje winkelen in Amsterdam is zeker aan te raden. De stranden van Egmond aan Zee hebben een Blauwe Vlag, een Europees keurmerk voor schone en veilige stranden en jachthavens.